משרד פרסום – אי. די. דורון | בניית אתרים
1353
rtl,page-template-default,page,page-id-1353,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,elementor-default
title

בניית אתרי אינטרנט

עולם האינטרנט הצליח כבר לפני מספר שנים להשתלט בצורה מוחלטת על חיי היום יום שלנו. הזרז הנוסף שקיבל בשנים האחרונות הוא כניסת הגלישה הסלולרית ופיתוח מכשירי הסמארט פון. התאוצה הרבה של עולם האינטרנט והנגישות שלו, מביאים מילוני אנשים להשתמש ברשת ככלי חיפוש לצרכייהם. רוב פלחי האוכלוסיה פונים בראשונה אל האינטרנט על מנת למצוא את אנשי השרות, המוצרים והפתרונות אותם חפצים למצוא, עד שהאינרנט לא השאיר מקום לכל האינדקסים המודפסים שבעבר היינו רגילים להשתמש בהם כמו דפי זהב וכו. בימנו כבר אין צורך לשכנע אנשים מדוע אתר אינטרנט חיוני עבור העסק שלהם, כל בעל עסק שמכבד את עצמו מבין את חשיבות הימצאותו בעולם בו גוגל קובע את סדר היום. הליך הקמת אתר אינטרנט כולל מספר לא קטן של שלבים, החשובים שבהם הם אפיון, עיצוב, תכנות ותחזוקה.

 

אפיון:

תהליך האפיון כולל בעיקרו הבנת צרכי האתר. בשלב זה אנו מנסים להבין למי פונה האתר ומה הוא מציע לאותם פונים. אתר שפונה לאוכלוסיה מבוגרת יאופיין שונה מאתר שתכליתו הוא חברה צעירים, אתר שמעוניין למכור מוצרים בזול יהיה שונה מאתר שמעוניין למכור מוצרי יוקרה לאלפיון העליון.

 

עיצוב

בשלב העיצוב נקבע איך למעשה יראה האתר מבחינה ויזואלית, מה תיהיה ערכת הצבעים שמהם ייבנה האתר. מרבית הפעמים סקיצות עיצוביות משתנות ע״פ דרישות כאלה ואחרות. אתר אינטרנט צריך להיות בשפה עיצובית אחידה עם שאר פתרונות הפרסום של העסק ובהתאם לתוכנית המיתוג שלו.

 

תכנות

לאחר האפיון ועיצוב האתר עובר לידי המתכנת שבונה את הקוד שממנו מורכב האתר. אנו מקפידים להגיע לרמת דיוק מירבית של תכנות כך שהאתר הסופי זהה לסקיצה העיצובית שלו. אנו דואגים לבנות את הקוד בצורה אולטימטיבית לדרישות של גוגל, כך שיהיה קל להביא את האתר למיקומים גבוהיים במנועי החיפוש.

 

תחזוקה

חלק בלתי נפרד מהשרות שלנו כולל תחזוקה שוטפת של האתר. בעלי עסקים חושבים כי לבנות אתר זה פרוייקט זמני, אך מחשבה זאת אינה נכונה! תחזוקה שוטפת של האתר דרושה עלמנת לקדם את האתר וגם כדי לגרום לגולשים לחזור ולבקר בו. כמו כן אתר מלא בתוכן, עושה רושם טוב יותר על המבקרים בו ומניע אותם לסגירת עסקאות.