משרד פרסום – אי. די. דורון | חבילת פרסום היברדית
1212
rtl,page-template-default,page,page-id-1212,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,elementor-default

חבילת פרסום היברדית

מה היא חבילת פרסום היברידית?

חבילת הפרסום שלנו מציעה שרות ייחודי בשוק הפרסום והשיווק. איש שיווק ופרסום שעובד עבור העסק שלך ובנוסף את הגב המקצועי בכל תחום ותחום: גרפיקאים, מעצבים, אנימטורים, אנשי וידיאו, צלמים, אנשי קריאייטיב, מנהלי רשתות חברתיות ומנהלי אתרים. השילוב של כל המערכת יוצר עבורך את השרות המושלם – איש פרסום אישי וגב מקצועי.

 

למה העסק שלך צריך אותנו?

בין אם אתה בעל עסק מתחיל או עסק קיים, סביר להניח שאתה מקצה חלק מההכנסות שלך עבור תקציב פרסום. תקציב פרסום יכול להיות קרטון ועט ויכול להיות מודעת עיתון במוסף המרכזי. אך מה שיותר חשוב זה התוכן של הפרסום, גם על קרטון אפשר לכתוב משהו יצירתי שיעזור לך לגרום לגידול בהכנסות. אז האם תקציב הפרסום שלך מנוצל כראוי? עסקים רבים מקבלים החלטה לפרסם את בית העסק שלם בעיתונות לדוגמא. הבעיה מתחילה כאשר הם צריכים לבנות את הקמפיין הם בד״כ זונחים את המלאכה לגרפיקאית של העיתון. מדעות פרסום אלה לוקות בחסר בכל מה שקשור לקונספט פרסומי וחשיבה שיווקית. לעיתים מודעות כאלה אף עלולות לגרום לפרסום שלילי לבית העסק שלך.

לכן חשוב שלכל בית עסק יהיה איש שיווק ופרסום שמבין בתחום וירכז את כל הפרסום של בית העסק. בשביל זה אנחנו כאן, כדי לרכז עבורך את כל תחום הפרסום של בית העסק שלך וכדי להבטיח שכל אגורה שאתה מוציא על פרסום תביא מקסימום תועלת.

 אז איך זה עובד?

לכל בית עסק שאיתו אנו עובדים אנו ממנים מנהל פרסום אישי, אותו מנהל יושב בתחילת דרכו ומבצע תהליך של למידה על בית העסק. מי אתם, איזה שרות אתם נותנים לאיזה קהלי יעד אתם פונים ולאיזה עדיין לא הגעתם, מהן היתרונות והחסרונות שלכם בשוק, מי הם המתחרים שלכם בשוק והיכן אתם נמצאים ביחס אליהם.

לאחר הליך של למידה ומחקר אודות בית העסק מוגדרת תוכנית יעדים שיווקיים שעל פיהם מונע כל תהליך הפרסום. צוות העובדים שלנו יחל בפעילות כוללת בכל תחומי הפרסום של בית העסק שלכם. ניהול שוטף של אתר האינטרנט, ניהול רשתות חברתיות, הגדלת החומרים הויזואלים (צילומים) של בית העסק שלך, הפקת סרטון תדמית, עיצוב של מודעות וקמפיינים שיווקים, בניית מאגר לקוחות ושמירה עליהם ע״י קשר קבוע ורציף.