משרד פרסום – אי. די. דורון | משרדי פרסום
1218
rtl,page-template-default,page,page-id-1218,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,elementor-default

משרדי פרסום

משרדי הפרסום יכולים להגיע לתוצאות טובות יותר!

משרד פרסום יכול להביא לך תוצואות טובות יותר! זאת לא סיסמא זאת עובדה! בימנו רבים חושבים שיחסכו כסף רב על הוצאות הפרסום שלהם, אך לצערם בפועל לא נחסך כסף אלה להיפך. פרסום יעיל תלוי במגוון של גורמים. חשוב להבין שלא כל פרסום מביא לקוחות, לפעמים פרסום לא נכון ולא מקצועי יכול לגרום לנזק לעסק.

אם כבר החלטת להשקיע בפרסום אז תן למומחים לעשות את העבודה שלהם!

אנו חברת דורון א.ד. פרסום ושיווק מספקת שרותי פרסום ושיווק לעסקים קטנים ובנוניים מזה שנים רבות. אופי השרות שלנו שונה משאר משרדי הפרסום בארץ מכיוון שאנו בדר״כ מנהלים תהליכי פרסום ארוכי טווח ולא רק קמפיינים חד פעמיים.

 

פרסום לעסקים חדשים

אם אתם עסק מתחיל חשוב שתקבלו ליווי מקצועי לאורך בניית תדמית העסק החדש. משרד הפרסום שלנו יעניק לכם את שלל השרותים הדרושים בבנית תדמית ומיתוג העסק: עיצוב לוגו , מיתוג, בניית קונספט שיווקי, פילוח קהלי יעד, ניהול אתרים, ניהול רשתות חברתיות, הפקת סרטי תדמית, עיצוב וגרפיקה. שלל שרותים אלו יעניקו לעסק שלך נקודת זינוק טובה להתחיל את המרוץ העסקי שלך.

 

פרסום לעסקים קיימים

אם אתם עסק קיים והשקעתם בעבר בפרסום אך לא ראיתם תוצאות טובות כנראה שהפרסום שלכם לא נבנה נכון! חשוב להבין שפרסום חייב להתחיל בבנית לוח מטרות, הגדרת קהלי יעד, ניתוח מתחרים בשוק, בניית מסר שיווקי ובחירת שפה ויזואלית להעברת המסר. פרסום שלא כולל את התהליך הנ״ל אינו יכול להיות יעיל!